TTK‑S Serisi Sanayi Nem Alma Cihazları

TTK‑S Serisi Sanayi Nem Alma Cihazları
23.06.2021
1.646

Yüksek performans gösteren ve son derece tasarruflu olan, TTK-S serisi nem alma cihazlarımızın artık beyaz rengi de TroDry’da bulabilirsiniz!

TroDry Sanayi Tipi Nem Alma Cihazcılarımızdan TTK 105 S Beyaz

Sağlan ve hafif kullanma kolaylığı olan TTK 105 S nem alma cihazımız her türlü zorlu iş alanlarında, görevini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. Alman üretimi olan, TTK 105 S, serisi beyaz nem alma cihazımız, sağlam ve çok hafif olma özelliği ile öne çıkıyor. Her türlü iş alanında üstün performans gösteren nem alma cihazımız en son teknoloji ile üretilmiştir.

TroDry, TTK 105 S nem alma cihazımız, bir günde maksimum 30 litreye kadar nem alma kapasitesinde. nem alma cihazımızın önemli kurutma görevi için nem seçme özelliği olup, higrostat kontrolü ve hava nemi ile sıcaklık değeri göstergesi ile dijital bir ekrana sahiptir.

Endüstriyel çözümler için ideal olan TroDry, TTK 105 S nem alma cihazımızı internet adresimizden ve ya size en yakın olan şubelerimizden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. işinin uzmanı olan ekibimizden, sizin sorularınızın cevabını ayrıntılı bir şekilde alabilir ayrıca kampanyalı ürünlerimiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Ekibimiz isterseniz kiralamayı düşündüğünüz nem alma cihazlarımız hakkında sizi bilgilendirirler.

TroDry Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı TTK 140 S Beyaz

Profesyonel ve sağlam güç paketine sahip olan TroDry TTK 140 Sanayi tipi nem alma cihazımız ile bir yandan tasarruf eder bir yandan üstün kalitede verim alırsınız.

Bu kompakt sanayi tipi nem alma cihazımız Maksimum 40 litre nem alma kapasitesine sahip olup, pratik taşıma kolaylığı ile iş alanınızda sizi yormada görev yapar. İstediğiniz nem alma işlevini tam olarak yerine getirecek olan TroDry TTK 140 nem alma cihazımız hizmetini hazırdır. Nem alma sorunlarınız için sizi şubemizde ağırlayalım, bir çayımızı için, isin şartlarınıza uygun koşullarda isterseniz kiralama olanağımızdan isterseniz satın alma olanakları hakkında konuşalım. Ayrıca internet adresimizden de TroDry TTK serisini inceleyebilirsiniz.

TroDry Nem Alma Cihazımız TTK 140 S+ (Çalışma Saat Sayaçlı)

TroDry TTK 140 S+ çalışma saat sayaçlı özelliği ile diğer nem alma cihazlarımızdan biraz daha farklıdır.

Bu cihazımızın da 40 litre nem alma kapasitesi olup üstün performans gösterenler arasındadır.

TroDry TTK 170 S Beyaz Sanayi Tipi Nem Alma Cihazımız

TroDry TTK 170 S sanayi tipi beyaz serisinden olan nem alma cihazımız Atölye, depo ve şantiye gibi iş alanları için ideal bir cihazdır. Güçlü teknoloji üretim ürünleri arasında yer alan nem alma cihazımız, profesyonel sıcak gazlı defrost otomatiğiyle 24 saatte aralıksız çalışarak 50 litreye kadar nem alabilir.

TroDry TTK 170 S sanayi tipi beyaz nem alma cihazımız 180 m²’ büyüklüğünde iş alanlarının nemini kurutma gücüne sahiptir.

Ayrıca bu cihazımız su basmalarına bağlı olan hasarlarında kurutma çalışmaları için çözüm odaklıdır. Ayrıca yeni bina kurutması için, ısıtmalı ve ısıtmasız depolama ve çalışma alanları için de en uygun cihazımızdır.

TroDry TTK 170 S sanayi tipi beyaz nem alma cihazımızı internet adresimizden araştırabilir, kiralama sistemi ya da satın alma imkanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Size en yakın şubemize uğrarsanız uzman ekibimiz ile sizin ihtiyacınız olan en uygun cihazı, daha uygun fiyatlarda alabilirsiniz.

TroDry TTK 350 S Sanayi tipi Nem Alma Cihazımız

TroDry TTK sanayi tipi nem alma cihazımız, Zor olan kurutma uygulamaları için en uygun olan profesyonel çok yönlü cihazdır. TroDry TTK 350 S, Siyah ve beyaz rengi ile iki güç tek bir cihazda birleştirilerek hizmete sunulmuştur.

Bu yüksek performanslı nem alma cihazımız, yapı kurutucu olarak inşaat alanlarında daha çok kullanılıyor. 24 saatte sürekli çalışabilen cihazımız 70 litreye kadar bir nem alma kapasitesiyle, 180 m² büyüklüğündeki olan alanları mükemmel bir şekilde kurutma garantisi verir.

Bu cihazın en önemli bir özelliği de, İstenen nem oranını, pratik düğme ayarı ile önceden seçerek % 32 ile % 100 nem oranına ayarlayabiliyor olmanızıdır. Totec TTK 350 S, higrostat işlevi sayesinde tam otomatik olarak çalışır ve saatte 1.000 metreküpe kadar güçlü bir hava dolaşımı sağlar.

TroDry Sanayi Tipi TTK 650 S Nem Alma Cihazımız

Güvenilir teknoloji ve güçlü kurutma kapasitesine sahiptir. TroDry sanayi tipi TTK 650 S nem alma cihazlarımız birinci sınıf kalitede hizmete sunuluyor.

Sadece TroDry‘da bulabileceğiniz TTK 650 S nem alma cihazı, iyi bir performans sergileyerek istediğiniz, tam kurutmayı sağlar. Ayrıca nem alma cihazlarının tekerlek aparatları ile kullanım kolaylığı sağlaması da kullanıcıları, cihaz taşıma derdinden kurtarıyor. Su hasarlarında da üstün başarı gösteren sanayi tipi nem alma cihazlarımızı ulaşabildiğiniz en yakın şubemizden alabileceğiniz gibi internet adresimizden de araştırabilirsiniz. Kampanya fırsatlarından ya da kiralama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Üstün kaliteli ve üstün hizmet sadece TroDry olarak bizim imajımızdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tro Dry
Tro Dry
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
HEMEN ARA