Rutubet Giderme

Rutubet Giderme
13.06.2021
1.228

TroDry Garantisi Altında Üstün Teknolojik Cihazlarla Nem Alma

TroDry garantisinde en son teknoloji ile üretilmiş nem alma cihazlarımız ile nem ve ıslaklığa karşı üstün kaliteli bir koruma sağlar. Bu sektörde edindiğimiz tecrübeler ve kazandığımız deneyimlere dayanarak hizmet veriyoruz. Rutubet giderme hizmetleri için sunduğumuz güçlü nem alma cihazlarımız, tüm alanların ölçüsüne göre uyarlanmış olup kusursuz nem alma özelliğine sahiptir.

Nem alma ihtiyacı duyduğunuz her türlü iş alanınızda ve ya su hasarı almış olan evlerinizde, kullanabileceğiniz cihazlarımız ve uzman ekibimizin danışmanlığı eşliğinde sizin de nem sorununuza hemen yardımcı olabiliriz.

Nem Alma Nasıl Olmalıdır?

Çok fraklı iş alanlarında olmaması gereken nem sorunu ortaya çıka bilir. Ve ya kuru havası alanların nemlendirilmesine ihtiyacı olabilir. çeşitli İş yerlerinde nem alma gerektiren durumlarda, ortaya çıkan nem sürekli olarak çıktığı için nem alma işleminin de devamlı bir şekilde düzenli olarak yapılması gerekir.

Nem sorunları olan iş alanları seralar olabilir ya da endüstriyel ticari ve sanayi iş alanları ya da bazı rutubet sorunu olan evler olabilir. Buna benzer daha pek çok iş alanında nem sorunu yaşanabilir. Nem fazlası ne kadar insan sağlığı için zararlı oluyorsa bir o adarda iş hayatında, üretilen mallara, işyerlerinin cihazlarına, iş mekânlarına zarar verir. Bu yüzden nem sorunu yaşanan alanlar için nem alma bir zorunluluk olur.

TroDry şirketi olarak yıllardır bu sektörün içerisinde yüksek kaliteli nem alma cihazları ve kusursuz hizmet vermek başlıca hedefimizdir. Sağlıklı olan ideal nem seviyesidir. Ortamın nem oranı ne çok fazla nede az olması gerekenden az olmalıdır. Az ya da çok nemli olan alanları hiçbir şekilde, hiçbir yöntemle, dengede tutamayız çünkü nemin dengesini sağlamamızı imkânsız kılan hususlar hava şartları olabilir. Devamlı olarak ortaya çıkan nem sonunda bizi pes ettirir. Ne yazık ki çaresini bulmadığımız bu nem, iş yerlerimizin ürünlerini ya da evlerimiz rutubetten çürümeye başlar.

İşte tamda bu sıkıntılı dönemde, nem sorunu yaşayan müşterilerimizin imdadına TroDry nem alma cihazları ile biz yetişiyoruz. Uzun zamandan beri TroDry, rutubet giderme hizmeti vererek müşterilerimizin güvenini kazandık. TroDry, şirketi olarak, en son teknolojiye sahip yüksek kaliteli nem alma cihazlarımız ile tüm sektörlerde nem alma hizmet veriyoruz. Bütün nem sorunu olan alanlarda mükemmel sonuç sağlayan üstün cihazlarımız havadaki su miktarını istenilen nem seviyesine indirerek otomatik olarak dengeler kullanıcın istediği nem ortamını sağlanır.

TroDry Garantisi İle Nem Alma Cihazlarımız Nasıl Çalışır?

TroDry‘in teminatlı profesyonel nem alma cihazları, tüm alanların rutubet giderme işlemleri için uygun olup güvenli bir şekilde otomasyon sistemi ile görev yapar. Yüksek performans sağlayan nem alma cihazlarımız ıslaklığa karşı üstün koruma sağlayarak binaları neme karşı korur. Bu tür nem sorunu olan bina ve diğer iş ortamları için TTR endüstriyel nem alma cihazları öneriyoruz. Endüstriyel nem alma cihazlarımız düşük yoğuşma seviyesinde çalışır ve güçlü nem alma özelliğine sahiptirler.

TroDry, Garantisinde Nem Alma Cihazlarının Kullanım Alanları Ve Model Çeşitleri

TroDry, en son teknolojik özelliği ile istenilen performansı göstererek görev yapan, nem alma cihazlarımız, nem alma alanında, üç seride fraklı sayı da ve farklı nem alma cihaz modeline sahiptir:

TroDry DH Serisi ile DH-S Serisi :

TroDry DH serisinde yer olan nem alma cihazlarımız, özel sınıflandırılmış endüstriyel nem alma cihazlarımızdır. Bu cihazlarımız, özellikle devamlı nem almayı gerektiren endüstriyel ve ticari iş alanları için öneririz.

Yoğuşmalı sabit tip nem alma cihazları DHsersi endüstriyel kurutucular:

 • DH 15 – DH 30 – DH 60 – 160 – DH 310

DH-S sersi endüstriyel nem alma cihazları:

 • DH 25 S – DH 65 S – DH 95 S – DH 105 S – DH 115 S – DH 145
 • DH 145 SH

DS serisi havuz tipi nem alma cihazları:

 • DS 30 – DS 60 – harici yoğuşma pompası

TroDry DH-VPR+ Serisinde bulunan nem alma cihazlarımız, yüksek kaliteli nem alma uygulamasını düşük fiyatlarda işletmelere sunar. Bu serideki nem alma cihazlarımız alanında kendini kanıtlamış üstün teknoloji ile üretilmiş cihazlardır.

TroDry DH-VPR+ Serisi:

DHR-VPR+ değer koruyan iklim yöneticisi:

 • DH 15 VPR+ – DH 30 VPR+ – DH 60 VPR+

TroDry TTK serisi:

TroDry TTK serisinde olan nem alma cihazlarımızı inşaat sektörü için öneriyoruz. İnşaat sektöründe, şap kurutma, ıslak duvar kurutma, bina kurutma, nem alma gibi işlemlerde üstün performans gösterir. TTK serisinde nem alma cihazlarımız inşaat sektörünün her alanında gerekli olarak kullanıldığı gibi su basmalarına oluşan nemlenmeye karşıda üstün başarı göstererek daha pek çok alanda kullanıyor.

TTK sersi yapı kurutucu nem alma cihazlarımız:

 • TTK 500 – TTK 900

TTK endüstriyel nem alma cihazlarımız:

 • TTKQube – TTK 125 S – TTK 175 S – TTK 355 S – TTK 655 S

TTK – ECO serisi sanayi nem alma cihazlarımız:

 • TTK 75 ECO – TTK 165 ECO – TTK 166 ECO – TTK 170 ECO
 • TTK 171 ECO – TTK 380 CEO – TTK 570 ECO

Sabit Adsorpsiyon nem alma cihazları:

 • TTR 800 – TTR 1400 – TTR 2000 – TTR 2800 – TTR 3700
 • TTR 5200 – TTR 6600 – TTR 8200 TTR 10000 – TTR 12000
 • TTR 200 – TTR 300 – TTR 400 – TTR 400 D – TTR 500 D
 • Drybox – TTR 160 – TTR 250 – TTR250 Ex – TTR 250 HP
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tro Dry
Tro Dry
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
HEMEN ARA