Duvar Kurutma

Duvar Kurutma
13.06.2021
1.391

TroDry, Güvenceli Cihazlar İle Duvar Kurutma

Duvarları nem yapmış ıslak evlerde yaşamak ciddi sağlık sorunları açabilir!

Özellikle ev hanımlarının, en büyük dertlerinden biriside, evlerin dış cepheye bakan duvar köşelerinin ıslanması ve bu ıslaklığın ileride rutubet yapmasıdır.  Sadece duvarların köşeleri ile de kalmayıp evin pencere altlarının, hava aldırmayan büyük dolapların arkalarının nemlenerek ıslanması ve bu duvarların kurutulması temizlenmesi badanası bir sürü can sıkıcı telaş ve meşakkatli işler.

Duvar kurutmayı gerektiren diğer bir meselede, yeni yapıların iyice bina ve duvar kurumasını beklemeden hemen alelacele taşınmak zorunda kalmak oluyor. Bu gibi ıslak duvarlar hemen nem yapmasa da kısa bir zaman zarfında kendini göstermeye başlıyor. Duvarlardaki ıslaklık çok çirkin bir görüntü ile ortaya çıkarken aynı zamanda bu evlerde yaşayanlar içince sağlığı tehdit ediyor.

TroDry Güvencesinde Olan Cihazlar İle Islak Duvarlar Nasıl Kurutulur

Islak duvarlarınız küflenmeden hemen kurutmalısınız. Aksi takdirde sizi duvarlardaki daha kalıcı olan küfler ve sık sık badana yaptırmanız gereken masraflar bekliyor. Ayrıca sağlığınızın bozulması da ayrı bir ciddi sorun. TroDry güvencesi altında duvar kurutma cihazları sizi bütün bu masraflardan kurtarır.

Islak duvarların masraflarından ve sağlığınızı riske atmadan bir an önce duvarlarınızı bizim size önerdiğimiz TroDry TTK serisi içinden tam sizin işinizi görecek bir cihaz ile duvar kurutmanızı yapalım. Yaşadığınız duvar nemi, iş yerinizde de olabilir. Ofisinizin böyle kötü bir görüntüsü ile çalışamazsınız bu nedenle bizi aramanız sizi pek çok olası masraftan kurtaracaktır. TroDry duvar kurutma cihazları sizin duvarlarınızı profesyonelce işlev yaparak kaliteli bir hizmet verir.

TroDry Duvar Kurutma Cihazlarına Nasıl Ulaşacaksınız?

Üstün teknolojik ürünü olan TTK seri gurubunu, size değerli müşterilerimize duvar kurutma uygulaması için ısrarla öneriyoruz. Kaliteli cihazlarımız, duvar kurutma uygulamasında, en çok tercih edilenlerden olup görevini kusursuz bir şekilde yerine getirir. Eğer sizinde duvarlarınızda nem oluşuyorsa gördüğünüz nem ıslaklığa sonrada küfe dönüşmeden bizim şubelerimize ya da internet adresimize girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Duvar kurutma cihazlarımızı satın alabileceğiniz gibi kiralamayı da düşünebilirsiniz. Şubemize geldiğinizde çaylarımızı içerken bu ayrıntıların hepsini sizin şartlarına göre yapabiliriz.

TroDry Duvar Kurutma uygulamasında kullanılan Cihazlarımız

TTK sersi yapı kurutucu nem alma cihazlarımız:

  • TTK 500 – TTK 900

TTK – ECO serisi sanayi nem alma cihazlarımız:

  • TTK 75 ECO – TTK 165 ECO – TTK 166 ECO – TTK 170 ECO
  • TTK 171 ECO – TTK 380 CEO – TTK 570 ECO

Sabit (duvar kurutma) nem alma cihazları:

  • TTR 800 – TTR 1400 – TTR 2000 – TTR 2800 – TTR 3700
  • TTR 5200 – TTR 6600 – TTR 8200 TTR 10000 – TTR 12000
  • TTR 200 – TTR 300 – TTR 400 – TTR 400 D – TTR 500 D
  • Drybox – TTR 160 – TTR 250 – TTR250 Ex – TTR 250 HP
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tro Dry
Tro Dry
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
HEMEN ARA