Koku Giderme Nedir?

Koku Giderme Nedir?
14.06.2021
677

Koku giderme, dezenfeksiyon ile sterilizasyon hususlarında pek çok uygulama açısından hızlı ve güvenilir bir çözüm olarak karşımıza çıkar. Yani  su hasarlarının ağır hasarları başta olmak üzere oteller, yurtlar ile hastanelerde bulunan kötü kokular, araçlardaki tütün ile hayvan kokuların giderilmesi ya daha kabloyla yanıklarından sonra meydana gelen yanık kokusu ya da kiralık evlerdeki küf kokusu; kullanılan yöntemler, en zorlu koku moleküllerinin bile kimyasal ya da parfüm kullanılmadan parçalanmasını sağlar.

Buharlaşmaya da bozulma işlemlerinden kaynaklanan organik maddeler, temelde hedefe yönelik oksidasyonlu yöntemleri tercih edilerek nötralize edilebilen azot, kükürt ile hidrokarbon bileşikleri Barındırır.

Koku Gidermede Pro Serisi Cihazlar 

Bu koku daha çok oturulan odalarda kullanımı mümkün hale getirir. Pro serisi cihazlar plazma alanı jeneratörleridir ve ozon jeneratörlerinde en değişik bir şekilde yalnızca singlet oksijen ve çoğunluk ile yalnızca izin verilen limitlerin altında uzun konsantrasyonları üretir. Bu aktif oksijen, uzun gibi çok daha hızlı bir şekilde oksidasyon maddesidir ancak zehirsizdir mesleki olarak doğru bir şekilde kullanılan ön şartlarını sağlar.

Koku Giderme Uygulamaları Hangi Alanlarda Kullanılır? 

  • Çöp toplama odaları başta olmak üzere atık depolama alanları ile gastronomi ve otelcilik alanlarında, 
  • Kritik alanlarda, yurtlarda, evlerde. 

Plazma Alanı Soğuk yakmaz Çalışma Prensibi 

Pro serisi cihazlar, atomik üretimi gerçekleştiren mikro oksidasyonu yöntemleri ile faaliyet gösterir. Atomik oksijen uzun gibi pek çok hızlı faaliyet gösteren oksidasyon maddesidir. Havada görülmekte olan koku maddeleri nötralize edilir. Aynı zamanda mikroplar  gibi çeşitli alerjenler hücre yapıları açısından parçalanır ve öldürülür.

Koku Giderme Ve Koku Nötrleştirici Kiralama Hususundaki Hizmetler 

İstek üzerine genel itibariyle münferit gereksinim durumu yerinde analiz edildikten sonra ilgili cihaz gereksinimleri belirlenir ve kişiye özel bir proje çözümü hazırlanır. Hemen her ihtiyaca uygun bir şekilde bütün koku birleştiriciler gereksinim duyulan miktarlarda kullanıma hazır bir şekilde mevcuttur. Ziyaret, ihtiyaca uygun kapasitenin belirlenmesi başta olmak üzere cihazın kurulması ve sökülmesi ile bakım ve kontrol hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda bütün koku nötrleştiricileri servis olmadan kiralanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tro Dry
Tro Dry
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
HEMEN ARA